Touwtrekken in Oost Vlaanderen

Open Oost-Vlaams Kampioenschap

Recreanten (a)

Ploeg WaABCDEFTOT
AChiro Zulte0010001
BTTV Versieck03333012
CRosbrau Vlechtjes0100001
DDen Tempel0303006
EKLJ Meulebeke0303309
FDe Stove03333315
1 Chiro Zulte
TTV Versieck
Rosbrau Vlechtjes
Den Tempel
KLJ Meulebeke
De Stove
2 KLJ Meulebeke
Chiro Zulte
TTV Versieck
Den Tempel
De Stove
Rosbrau Vlechtjes
3 De Stove
KLJ Meulebeke
Chiro Zulte
Den Tempel
Rosbrau Vlechtjes
TTV Versieck
4 Rosbrau Vlechtjes
De Stove
KLJ Meulebeke
Den Tempel
TTV Versieck
Chiro Zulte
5 TTV Versieck
Rosbrau Vlechtjes
De Stove
Den Tempel
Chiro Zulte
KLJ Meulebeke

(Voor)ronden

  1. De Stove
  2. TTV Versieck
  3. KLJ Meulebeke
  4. Den Tempel
  5. Chiro Zulte
  6. Rosbrau Vlechtjes

Recreanten (b)

Ploeg WaGHIJKLTOT
Gde Tic Tacskes0000336
HRexel Lightning Team03333315
IKSA Olsene03033312
JDe Gieters0300339
KVendel0000000
LZultse trots0000033
1 de Tic Tacskes
Rexel Lightning Team
KSA Olsene
De Gieters
Vendel
Zultse trots
2 Vendel
de Tic Tacskes
Rexel Lightning Team
De Gieters
Zultse trots
KSA Olsene
3 Zultse trots
Vendel
de Tic Tacskes
De Gieters
KSA Olsene
Rexel Lightning Team
4 KSA Olsene
Zultse trots
Vendel
De Gieters
Rexel Lightning Team
de Tic Tacskes
5 Rexel Lightning Team
KSA Olsene
Zultse trots
De Gieters
de Tic Tacskes
Vendel

(Voor)ronden

  1. Rexel Lightning Team
  2. KSA Olsene
  3. De Gieters
  4. de Tic Tacskes
  5. Zultse trots
  6. Vendel

extra partijen

J en D Chiro Zulte
De Gieters
Oud leiding de Tic Tacskes
Rosbrau Vlechtjes
recreant Den Tempel
Rexel Lightning Team
Gevorderd De Stove
TTV Versieck
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd37.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=37&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be