Touwtrekken in Oost Vlaanderen

Poekefeesten

Getrainde 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFTOT
AKLJ-Ruiselde-KLoJo's03013310
B't Parochiebladje2000303
CTTV Versieck03303312
DTTC De Stove01333313
EGalaxy0000000
FThe legend Highlanders0030036
1 KLJ-Ruiselde-KLoJo's
't Parochiebladje
TTV Versieck
The legend Highlanders
Galaxy
TTC De Stove
2 Galaxy
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
't Parochiebladje
The legend Highlanders
TTC De Stove
TTV Versieck
3 TTC De Stove
Galaxy
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
The legend Highlanders
TTV Versieck
't Parochiebladje
4 TTV Versieck
TTC De Stove
Galaxy
The legend Highlanders
't Parochiebladje
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
5 't Parochiebladje
TTV Versieck
TTC De Stove
The legend Highlanders
KLJ-Ruiselde-KLoJo's
Galaxy

(Voor)ronden

  1. TTC De Stove
  2. TTV Versieck
  3. KLJ-Ruiselde-KLoJo's
  4. The legend Highlanders
  5. 't Parochiebladje
  6. Galaxy

Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDTOT
AVersieck200033
BKLJ UItkerke03306
Cthe brutal masters03036
DKLJ Uitkerke00303
1 Versieck2
the brutal masters
KLJ UItkerke
KLJ Uitkerke
2 Versieck2
KLJ UItkerke
KLJ Uitkerke
the brutal masters
3 Versieck2
KLJ UItkerke
the brutal masters
KLJ Uitkerke

(Voor)ronden

  1. KLJ UItkerke
  2. the brutal masters
  3. Versieck2
  4. KLJ Uitkerke

extra partijen

Barrage 1 / 2 plaats KLJ UItkerke
the brutal masters
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd201.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=201&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be