Touwtrekken in Oost Vlaanderen

Agrobeurs Geraardsbergen

Recreanten 6tallen/mixed-teams (A)

Ploeg WaABCDEFGHIJTOT
ADe Demagiekes00110000002
BHorta Smeets033303000315
CNerinckx01010000035
DDe Démarreurs (gev)01010000035
EMersch mix (gev)033333300321
Fdrinketnidantrektetni030330100313
GTTV Versieck (gev)033330100316
HMersch Junior (gev)033333331325
Ik.t.c nerinckx (gev)033333331325
JDe Dolle Koeien03000000003
1 De Dolle Koeien
k.t.c nerinckx (gev)
Nerinckx
TTV Versieck (gev)
Mersch mix (gev)
De Demagiekes
Horta Smeets
Mersch Junior (gev)
De Démarreurs (gev)
drinketnidantrektetni
2 k.t.c nerinckx (gev)
Mersch Junior (gev)
TTV Versieck (gev)
drinketnidantrektetni
Mersch mix (gev)
De Dolle Koeien
De Demagiekes
Horta Smeets
Nerinckx
De Démarreurs (gev)
3 Mersch Junior (gev)
k.t.c nerinckx (gev)
drinketnidantrektetni
Horta Smeets
De Démarreurs (gev)
De Dolle Koeien
TTV Versieck (gev)
De Demagiekes
Mersch mix (gev)
Nerinckx
4 TTV Versieck (gev)
Mersch Junior (gev)
Mersch mix (gev)
De Demagiekes
Horta Smeets
De Dolle Koeien
drinketnidantrektetni
k.t.c nerinckx (gev)
De Démarreurs (gev)
Nerinckx
5 drinketnidantrektetni
TTV Versieck (gev)
Mersch Junior (gev)
Nerinckx
Horta Smeets
De Dolle Koeien
Mersch mix (gev)
De Démarreurs (gev)
k.t.c nerinckx (gev)
De Demagiekes
6 Mersch mix (gev)
De Démarreurs (gev)
TTV Versieck (gev)
Horta Smeets
De Demagiekes
De Dolle Koeien
drinketnidantrektetni
Nerinckx
Mersch Junior (gev)
k.t.c nerinckx (gev)
7 De Démarreurs (gev)
Nerinckx
drinketnidantrektetni
TTV Versieck (gev)
Mersch Junior (gev)
De Dolle Koeien
Mersch mix (gev)
Horta Smeets
De Demagiekes
k.t.c nerinckx (gev)
8 De Dolle Koeien
De Démarreurs (gev)
De Demagiekes
drinketnidantrektetni
Mersch Junior (gev)
Nerinckx
Horta Smeets
Mersch mix (gev)
k.t.c nerinckx (gev)
TTV Versieck (gev)
9 De Dolle Koeien
Nerinckx
k.t.c nerinckx (gev)
Mersch mix (gev)
drinketnidantrektetni
Horta Smeets
De Demagiekes
De Démarreurs (gev)
Mersch Junior (gev)
TTV Versieck (gev)

(Voor)ronden

  1. Mersch Junior (gev)
  2. k.t.c nerinckx (gev)
  3. Mersch mix (gev)
  4. TTV Versieck (gev)
  5. Horta Smeets
  6. drinketnidantrektetni
  7. Nerinckx
  8. De Démarreurs (gev)
  9. De Dolle Koeien
  10. De Demagiekes

extra partijen

Finale Mersch Junior (gev)
k.t.c nerinckx (gev)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd296.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=296&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be