Touwtrekken in Oost Vlaanderen

Indoor Koordtrekking (Grond)

rees a

Ploeg WaABCDEFTOT
ADVS - Feestend Beert0033006
BDe Demarreurs (gev)03331010
CTeam stiepelzar0000000
DMersch Verrefamilie0003003
ETeam Highlanders03133010
FMersch gezusters (gev)03333315
1 Mersch gezusters (gev)
De Demarreurs (gev)
Team stiepelzar
DVS - Feestend Beert
Team Highlanders
Mersch Verrefamilie
2 Team Highlanders
DVS - Feestend Beert
Team stiepelzar
Mersch gezusters (gev)
Mersch Verrefamilie
De Demarreurs (gev)
3 Mersch Verrefamilie
Team stiepelzar
DVS - Feestend Beert
Mersch gezusters (gev)
Team Highlanders
De Demarreurs (gev)
4 Mersch gezusters (gev)
Mersch Verrefamilie
Team Highlanders
Team stiepelzar
De Demarreurs (gev)
DVS - Feestend Beert
5 Mersch gezusters (gev)
Team stiepelzar
Mersch Verrefamilie
De Demarreurs (gev)
DVS - Feestend Beert
Team Highlanders

(Voor)ronden

  1. Mersch gezusters (gev)
  2. Team Highlanders
  3. De Demarreurs (gev)
  4. DVS - Feestend Beert
  5. Mersch Verrefamilie
  6. Team stiepelzar

Reeks b

Ploeg WaABCDEFTOT
ATeam Vande Wiele0000000
BI (l) Power Team0330006
CDrinkt ni dan trekt ni0301004
DDe Bougiekes (gev)13313313
EGroeneKring ZWP Junior03330110
FHortta Smeets (gev)03330110
1 Hortta Smeets (gev)
I (l) Power Team
De Bougiekes (gev)
Team Vande Wiele
GroeneKring ZWP Junior
Drinkt ni dan trekt ni
2 GroeneKring ZWP Junior
De Bougiekes (gev)
I (l) Power Team
Hortta Smeets (gev)
Team Vande Wiele
Drinkt ni dan trekt ni
3 De Bougiekes (gev)
GroeneKring ZWP Junior
I (l) Power Team
Hortta Smeets (gev)
Drinkt ni dan trekt ni
Team Vande Wiele
4 Drinkt ni dan trekt ni
I (l) Power Team
Team Vande Wiele
Hortta Smeets (gev)
De Bougiekes (gev)
GroeneKring ZWP Junior
5 I (l) Power Team
Team Vande Wiele
De Bougiekes (gev)
Hortta Smeets (gev)
Drinkt ni dan trekt ni
GroeneKring ZWP Junior

(Voor)ronden

  1. De Bougiekes (gev)
  2. Hortta Smeets (gev)
  3. GroeneKring ZWP Junior
  4. I (l) Power Team
  5. Drinkt ni dan trekt ni
  6. Team Vande Wiele

reeks c

Ploeg WaABCDEFGTOT
ABVBA Marchand00000000
BGoe Gelooien03030039
CTeam Ascolo033100310
DGroene Kring jeugd03010004
EDe Rukkers (gev)033333318
FTTV Versieck (gev)033330315
GTeam Pizjong03003006
1 Goe Gelooien
TTV Versieck (gev)
Groene Kring jeugd
BVBA Marchand
Groene Kring jeugd
TTV Versieck (gev)
Team Ascolo
Team Pizjong
Team Ascolo
De Rukkers (gev)
Goe Gelooien
Team Pizjong
De Rukkers (gev)
BVBA Marchand
2 Goe Gelooien
TTV Versieck (gev)
BVBA Marchand
Team Ascolo
De Rukkers (gev)
TTV Versieck (gev)
Team Ascolo
Groene Kring jeugd
Team Pizjong
De Rukkers (gev)
Groene Kring jeugd
Goe Gelooien
BVBA Marchand
Team Pizjong
3 BVBA Marchand
TTV Versieck (gev)
Team Ascolo
Team Pizjong
TTV Versieck (gev)
Team Ascolo
De Rukkers (gev)
Groene Kring jeugd
Goe Gelooien
De Rukkers (gev)
BVBA Marchand
Groene Kring jeugd
Goe Gelooien
Team Pizjong

(Voor)ronden

  1. De Rukkers (gev)
  2. TTV Versieck (gev)
  3. Team Ascolo
  4. Goe Gelooien
  5. Team Pizjong
  6. Groene Kring jeugd
  7. BVBA Marchand

reeks d

Ploeg WaABCDEFGTOT
ADe Boerkes00000011
BMersch Junior033033315
CTeam zjielzat03000339
DMersch Gebroeders (gev)033333318
EDe Dollekoeien030303312
FTTC Wieme (gev)03000036
GDe Kluchtzangers01000001
1 De Kluchtzangers
TTC Wieme (gev)
De Dollekoeien
Mersch Junior
Mersch Gebroeders (gev)
TTC Wieme (gev)
Team zjielzat
Mersch Junior
Team zjielzat
Mersch Gebroeders (gev)
De Boerkes
De Kluchtzangers
De Dollekoeien
De Boerkes
2 Mersch Junior
TTC Wieme (gev)
De Boerkes
Mersch Gebroeders (gev)
Mersch Junior
TTC Wieme (gev)
Team zjielzat
Mersch Gebroeders (gev)
De Kluchtzangers
De Dollekoeien
Team zjielzat
De Dollekoeien
De Boerkes
De Kluchtzangers
3 Mersch Gebroeders (gev)
Mersch Junior
De Dollekoeien
De Boerkes
TTC Wieme (gev)
Mersch Junior
De Kluchtzangers
De Boerkes
TTC Wieme (gev)
Team zjielzat
De Kluchtzangers
Mersch Gebroeders (gev)
Team zjielzat
De Dollekoeien

(Voor)ronden

  1. Mersch Gebroeders (gev)
  2. Mersch Junior
  3. De Dollekoeien
  4. Team zjielzat
  5. TTC Wieme (gev)
  6. De Boerkes
  7. De Kluchtzangers

extra partijen

1/4 gev Mersch gezusters (gev)
TTV Versieck (gev)
1/4 gev De Bougiekes (gev)
De Dollekoeien
1/4 gev Hortta Smeets (gev)
Mersch Gebroeders (gev)
1/4 gev De Démarreurs (gev)
De Rukkers (gev)
1/2 rec Team Highlanders
GroeneKring ZWP Junior
1/2 rec Team Ascolo
Mersch Junior
1/2 gev De Bougiekes (gev)
Mersch gezusters (gev)
1/2 gev Mersch Gebroeders (gev)
De Rukkers (gev)
brons rec GroeneKring ZWP Junior
Team Ascolo
brons gev De Rukkers (gev)
De Bougiekes (gev)
finale rec Mersch Junior
Team Highlanders
finale gev Mersch Gebroeders (gev)
Mersch gezusters (gev)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd287.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=287&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be