Touwtrekken in Oost Vlaanderen

Touwtrekwedstrijd Herzele

Poule (A)

Ploeg WaABCDEFGHITOT
AKapsalon An7 pers03133100314
BTrektaazot!6 pers0000000000
CDe Bougiekes9 pers01333113318
DJeugdhuis Pizjong6 pers0030100015
EDe Fiatpullers6 pers0030100004
FDe Demarreurs6 pers01313311316
GMersch Gebroeders6 pers03313311318
HGoe Gelooien8 pers03303311317
ITeam Extreme6 pers0030130007
1 Trektaazot!
De Bougiekes
Jeugdhuis Pizjong
De Fiatpullers
Team Extreme
Goe Gelooien
Mersch Gebroeders
De Demarreurs
2 Kapsalon An
Trektaazot!
De Bougiekes
Jeugdhuis Pizjong
Goe Gelooien
Mersch Gebroeders
De Demarreurs
De Fiatpullers
3 Team Extreme
Kapsalon An
Trektaazot!
De Bougiekes
Mersch Gebroeders
De Demarreurs
De Fiatpullers
Jeugdhuis Pizjong
4 Goe Gelooien
Team Extreme
Kapsalon An
Trektaazot!
De Demarreurs
De Fiatpullers
Jeugdhuis Pizjong
De Bougiekes
5 Mersch Gebroeders
Goe Gelooien
Team Extreme
Kapsalon An
De Fiatpullers
Jeugdhuis Pizjong
De Bougiekes
Trektaazot!
6 De Demarreurs
Mersch Gebroeders
Goe Gelooien
Team Extreme
Jeugdhuis Pizjong
De Bougiekes
Trektaazot!
Kapsalon An
7 De Fiatpullers
De Demarreurs
Mersch Gebroeders
Goe Gelooien
De Bougiekes
Trektaazot!
Kapsalon An
Team Extreme
8 Jeugdhuis Pizjong
De Fiatpullers
De Demarreurs
Mersch Gebroeders
Trektaazot!
Kapsalon An
Team Extreme
Goe Gelooien
9 De Bougiekes
Jeugdhuis Pizjong
De Fiatpullers
De Demarreurs
Kapsalon An
Team Extreme
Goe Gelooien
Mersch Gebroeders

(Voor)ronden

  1. Mersch Gebroeders
  2. De Bougiekes
  3. Goe Gelooien
  4. De Demarreurs
  5. Kapsalon An
  6. Team Extreme
  7. Jeugdhuis Pizjong
  8. De Fiatpullers
  9. Trektaazot!

Poule (B)

Ploeg WaABCDEFGHITOT
AStal Dekens6 pers0111103108
BDe Dolle Koeien9 pers01333031014
CDe Kluchtzangers6 pers0103101006
DTeam Ascolo6 pers0100300004
EHanco6 pers0101001104
FDe Rukkers6 pers03333333122
GTeam Epic6 pers0001310106
HMersch Mix7 pers01133101010
IVandenBroeck6 pers03333313322
1 De Dolle Koeien
De Kluchtzangers
Team Ascolo
Hanco
VandenBroeck
Mersch Mix
Team Epic
De Rukkers
2 Stal Dekens
De Dolle Koeien
De Kluchtzangers
Team Ascolo
Mersch Mix
Team Epic
De Rukkers
Hanco
3 VandenBroeck
Stal Dekens
De Dolle Koeien
De Kluchtzangers
Team Epic
De Rukkers
Hanco
Team Ascolo
4 Mersch Mix
VandenBroeck
Stal Dekens
De Dolle Koeien
De Rukkers
Hanco
Team Ascolo
De Kluchtzangers
5 Team Epic
Mersch Mix
VandenBroeck
Stal Dekens
Hanco
Team Ascolo
De Kluchtzangers
De Dolle Koeien
6 De Rukkers
Team Epic
Mersch Mix
VandenBroeck
Team Ascolo
De Kluchtzangers
De Dolle Koeien
Stal Dekens
7 Hanco
De Rukkers
Team Epic
Mersch Mix
De Kluchtzangers
De Dolle Koeien
Stal Dekens
VandenBroeck
8 Team Ascolo
Hanco
De Rukkers
Team Epic
De Dolle Koeien
Stal Dekens
VandenBroeck
Mersch Mix
9 De Kluchtzangers
Team Ascolo
Hanco
De Rukkers
Stal Dekens
VandenBroeck
Mersch Mix
Team Epic

(Voor)ronden

  1. VandenBroeck
  2. De Rukkers
  3. De Dolle Koeien
  4. Mersch Mix
  5. Stal Dekens
  6. Team Epic
  7. De Kluchtzangers
  8. Team Ascolo
  9. Hanco

extra partijen

17-18 Hanco
Trektaazot!
15-16 De Fiatpullers
Team Ascolo
13-14 Jeugdhuis Pizjong
De Kluchtzangers
11-12 Team Extreme
Team Epic
9-10 Stal Dekens
Kapsalon An
7-8 Mersch Mix
De Demarreurs
5-6 Goe Gelooien
De Dolle Koeien
Halve Finale De Bougiekes
VandenBroeck
Halve Finale Mersch Gebroeders
De Rukkers
Kleine Finale De Rukkers
VandenBroeck
Finale De Bougiekes
Mersch Gebroeders
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd269.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=269&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be