Touwtrekken in Oost Vlaanderen

Beukefeesten-Hoevefeesten

Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFTOT
ABeukefeesten03013310
Bvollezeelse vrienden0000303
CMersch Gebroeders03333315
DMersch gebroeders 201303310
EClaes1000011
FVoort plezier0030014
1 Beukefeesten
vollezeelse vrienden
Mersch Gebroeders
Voort plezier
Claes
Mersch gebroeders 2
2 Claes
Beukefeesten
vollezeelse vrienden
Voort plezier
Mersch gebroeders 2
Mersch Gebroeders
3 Mersch gebroeders 2
Claes
Beukefeesten
Voort plezier
Mersch Gebroeders
vollezeelse vrienden
4 Mersch Gebroeders
Mersch gebroeders 2
Claes
Voort plezier
vollezeelse vrienden
Beukefeesten
5 vollezeelse vrienden
Mersch Gebroeders
Mersch gebroeders 2
Voort plezier
Beukefeesten
Claes

(Voor)ronden

  1. Mersch Gebroeders
  2. Mersch gebroeders 2
  3. Beukefeesten
  4. Voort plezier
  5. vollezeelse vrienden
  6. Claes

extra partijen

kamp 2de plaats Mersch gebroeders 2
Beukefeesten
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd266.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=266&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be