Touwtrekken in Oost Vlaanderen

Touwtrek Tornooi TTC WIEME

Getrainde 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFTOT
ATTV Versieck1030137
BTTC Wieme13331313
C't Parochiebladje0000000
DDe Stove53033312
EMersch Gebroeders0113038
FTTV Versieck 10003003
1 TTV Versieck
TTC Wieme
't Parochiebladje
TTV Versieck 1
Mersch Gebroeders
De Stove
2 Mersch Gebroeders
TTV Versieck
TTC Wieme
TTV Versieck 1
De Stove
't Parochiebladje
3 De Stove
Mersch Gebroeders
TTV Versieck
TTV Versieck 1
't Parochiebladje
TTC Wieme
4 't Parochiebladje
De Stove
Mersch Gebroeders
TTV Versieck 1
TTC Wieme
TTV Versieck
5 TTC Wieme
't Parochiebladje
De Stove
TTV Versieck 1
TTV Versieck
Mersch Gebroeders

(Voor)ronden

  1. TTC Wieme
  2. De Stove
  3. Mersch Gebroeders
  4. TTV Versieck
  5. TTV Versieck 1
  6. 't Parochiebladje

Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDETOT
AVerschuren000000
BDe Demarreurs0333312
CDe jeugd van hier030003
DDe Bougiekes030339
EK'rdju030306
1 Verschuren
De jeugd van hier
De Demarreurs
De Bougiekes
2 K'rdju
De Demarreurs
Verschuren
De jeugd van hier
3 De Bougiekes
Verschuren
K'rdju
De jeugd van hier
4 K'rdju
De Bougiekes
De Demarreurs
Verschuren
5 De jeugd van hier
De Demarreurs
K'rdju
De Bougiekes

(Voor)ronden

  1. De Demarreurs
  2. De Bougiekes
  3. K'rdju
  4. De jeugd van hier
  5. Verschuren
Design and development © Jan Lenaerts www.sfida.be